Go Getter - Peter B. Kyne

The Go Getter front
138 Kč –15 %

Anglický název této knihy "The Go-Getter" se stal synonymem člověka,který se nikdy nevzdá, který nikdy neřekne: "To není možné, to se nedá udělat". Cíl, který si stanoví, dosáhne bez ohledu na vznikající překážky.Ví, že všechno se dá vyřešit. Chce to jen chtít. Díky tomuto přístupu dosahuje vytyčené cíle.Tato kniha patří ke klasickým dílům motivační literatury. Desítky let v ní čtenáři nacházejí zdroj inspirace a energie.Přečti si ji i Ty a staneš se GO-GETTEREM ve vlastním životě.

138 Kč –15 % 117 Kč
Na dotaz

Neuvěřitelně svižně a napínavě napsaný příběh o mladém muži, bývalém americkém vojákovi, který po válce požádá o práci obchodníka v těžební a dřevařské společnosti. Přestože je válečným invalidou s vážnými tělesnými hendikepy, jeho sebevědomí je vysoké a odvaha k řešení jakýchkoliv úkolů neuvěřitelná. Přesvědčí majitele firmy, aby ho přijal do svých služeb. Tvrdí o sobě, že umí prodat cokoli, co má ještě nějakou cenu.

Majitel se rozhodne mladíkovy schopnosti prověřit. Musí prodávat dřevo nejhorší kvality. Když se mu to daří, rozhodne se majitel prověřit jeho celkové schopnosti takovým úkolem, který snad ani splnit nelze. V cestě k jeho provedení stojí velké množství zdánlivě nepřekonatelných překážek.

Jenže mladík to ani v těch nejtěžších chvílích nevzdá. Prokáže odvahu, důvtip, odhodlání a také věrnost svému zaměstnavateli. Jeho nezlomnost a důsledné jednání vede k vytčenému cíli.

Povídka The Go-Getter od Petera B. Kynea, amerického spisovatele, plodného autora westernů a dobrodružných románů, se stala přitažlivou také svým leitmotivem ´nikdy nic nevzdat´. The Go - Getter je dnes zaběhnutým synonymem pro označení člověka, který nezná slova nesoucí význam „nejde to, nelze, nedokážu, neumím“. Go – Getter je ten, který to „dá“ vždy, za všech okolností a přes všechna úskalí. Hrdina povídky Vás svým neústupným a důsledným jednáním může motivovat k dosažení vlastních úkolů a cílů ve vašem životě i dnes. Všechno se dá vyřešit. Důležité je chtít dané řešení najít. Kniha je velmi inspirativní pro všechny, kteří touží plnit své životní a pracovní úkoly a situace co nejlépe.

Jméno značky: MujUspech.cz
Kategorie: Knihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: